..alá libimseti.cz

13. ledna 2009 v 22:43 |  Moje postřehy, myšlenky a názory..
Moje motto: Když mi život přichystá citron, otevřu si vychlazené Martini. & Svoboda znamená povznést se nad křivdy a stát se takovým člověkem, který je sám sobě zdrojem radosti, odloučit se od všech vnějších věcí tak, abys nežil neklidným životem.

Plány: Mám.. Některé už zrealizované.

Životní cíl: Mám své cíle, nebojte se.

Moje ráno: Můj chlap mi udělá snídani (někdy i do postele) a uvaří kafe nebo čaj, podle toho na co mám chuť. Jinak.. probuzení vedle mého miláčka se nic nevyrovná! A pak.. brzy vstávat mi nikdy nedělalo problémy - jsem skřivan.

Čemu neodolám: Zeleným očím, šperkům, kakau, masáži kdekoliv na těle, focení .. a hlavně inteligenci!

Co nesnáším: Bezcharakterní lidi, duševně nevyzrálé, závistivé a netaktní lidi a ještě lidi bez názoru - to je konečná. Taky studenou vodu, kočky, pokrytectví, lidskou hloupost, žárlivce, neupřímnost, nevěru (ta se mi bytostně příčí)... je toho hodně co nemám ráda.

Moje hříchy: Opravdu je chceš znát...? Jsem ďábel v těle anděla... Jednou rozhodně půjdu do pekla.

Můj vzor: Jsem sama sebou... Lidé se honí za vzory, snaží se je napodobovat a zdá se jim to těžké... a přitom si neuvědomují, že nejtěžší je být sám sebou a zároveň někým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.