Ať žije úspěch!

13. ledna 2009 v 22:27 | Showgirl |  Quotidiano
Nejsem s zcela jistá, zda si budu stíhat psávat do téhle rubriky nové články každý den, ale budu se o to alespoň snažit.

Takže zlatíčka moje, koho vás to zajímá a dlouho už jsem s vámi nebyla v kontaktu, tak mám od pondělka do středy samé závěrečné zkoušky na marketingu. Pondělní a dnešní dopadla (jako vždy) úspěšně. Psala jsem je z politického marketingu, politicko-sportovnímu marketingu, marketingového řízení, marketingu měst a obcí atd. Už se o tom dál nebudu rozepisovat, protože nevíte, řeknu vám to jen pár slovy - jednoduché to rozhodně nebylo.

Hm, zítra dopoledne se musím učit na zítřejší poslední zkoušku.. brzy vstanu, což mi nedlá problémy, takže pohoda.

Stejně je to hrůza, když má člověk dost práce a nestíhá.. hodně lidí má se mnou trpělivost, jsem ráda.. a co mají hlavně tak výdrž, co se týče pozvání na kafe a chůzek. Je tu pár lidí, které jsem už dlouho neviděla a i když od sebe nebydlíme daleko, tak nám tan čas nějak nevychází. Takže Bolku, Jirko a v neposlední řadě Martínku .. určitě si na vás ten čas udělám, ať můžeme zase po dlouhé době pořádně pokecat.

Pro dnešek to bude asi vše, půjdu už spinkat.. Všem co právě čtou tenhle článek přeji dobrou noc a sladké sny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.