Moje tvorba..

12. ledna 2009 v 10:34 | Showgirl |  Moudra a citáty
Láska je cit, který člověk dostane jako velký dar a měl by si ho vážit. Už pro ten pocit, že nejsi na všechno sám, že jste dva, že se máš o koho opřít. A taky noci, když spolu uléháte spát.. a nebo se toužíte vášnivě milovat. Nebo pro ty okamžiky, které trávíte spolu.. ty nezapomenutelné a krásné chvíle v tvé mysli nekončící. V tvém srdci zastaví se čas.. V lásce by měl žít každý z nás.

Každý z nás musí mít svou víru. Víru v něco, v cokoliv... Já věřím v sebe a v dobro, kterého je na světě už tak málo.

Opravdové přátelství je jako hořící svíčka. Musíš ji hlídat, aby její plamínek nikdy neuhasl. Pokud to dokážeš, vyhrál jsi pevné přátelství a pokud dopustíš, aby oheň zhasl (dáš přednost lásce, jinému příteli atd. a na svého kamaráda zapomeneš) ztratíš aniž by jsis uvědomil vše, co jsi kdy měl. Ne věcného typu, ale něco z tvého nitra. A jednou pocítíš, jak chutná samota. A teď se zamysli.. Jaké lidi máš kolem sebe, co se kolem tebe děje upřímného a uvědom si, že každý z tvých přátel je jako svíčka... bohužel, některá už to mohla uhasnout. Ano, můžeš ji znovu zapálit, ale myslíš, že to bude mít cenu? Že ti svíce uvěří, že nevyhasne znovu? Ne.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kominíček Kominíček | Web | 12. ledna 2009 v 10:48 | Reagovat

Ahoj..  Zatím se mi zdá, že to tu bude vypadat pěkně. Nechtěla by si vyměnit odkaz a vzájemně se navštěvovat? Dyštak napiš ke mně.

2 Ket Ket | 12. ledna 2009 v 11:57 | Reagovat

máš to tady zatím pěkné

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.