Proč jsem si založila blog?

12. ledna 2009 v 13:05 |  Já a blog aneb Proč, co a jak tím zamýšlím.
Určitě každý znáte seznamovací portály na internetu. Lidé si tam vytvářejí profily, vkládají své fotky, vyplňují různé informace o sobě a v neposlední a důležité řadě - seznamují. A proč taky ne, k tomu právě tyhle portály slouží. Já to také tak dělala, ale čím jsem starší, tak poznávám, že je zbytečné, mít někde takový profil, pakliže je člověk zadaný a hlavně ve vztahu spokojený. Což je můj případ.

Navíc mé zájmy, přátelé, práce a další aspekty mi už nedovolují, vymezení si tolika času na přihlašování a aktualizování všech profilů. A proto BLOG. Jeden, kterému se budu mít čas snad věnovat s nějakou pravidelností.

Netvrdím, že se nechci s nikým seznamovat. Moc ráda poznávám nový lidi, ale to se dá i takhle přes blog. Jsou tu možnosti jako - napsat vzkaz autorovi, kdy mu zpráva přijde rovnou na e-mail, nebo se tu dá vložit z externích serverů vzkazníky jako je např. BlueForm, kde můžete majitele blogu rovněž kontaktovat na e-mail. Takže v nějakém seznamování s novými lidmy a třebas i buducími přáteli nevidím problém.

A proč zrovna blog.cz? Zkusila jsem si vytvořit web nebo blog všude možne.. a blog.cz mě upoutal hlavně tím, že se zde může vložit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.